Aniołek Stojący 20 cm - Szamot

Rękodzieło Prosto z Polski

Wymiary: 20 x 9 cm
Waga aniołka: 350 gram

59,97 zł

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Darmowa wysyłka od 399 zł

 

14 dni na zwrot

 

Realizacja do 24h

Nowy, wyższy poziom ceramicznych dekoracji

Klasyczna stylistyka w połączeniu z nowoczesnymi barwami. 

Figurka kobiety anioła z pięknymi długimi włosami, każdy z włosów układany jest ręcznie dzięki czemu mamy pewność iż aniołek jest niepowtarzalny. Skrzydełka grają drugie skrzypce podkreślając naturalny kształt włosów i nadając elegancji figurce.

Anioły i aniołki w ostatnich latach zyskują popularność w naszych domach poprzez swój kształt, motyw oraz przesłanie jakie mają te niebiańskie postacie. Jest to dekoracja dla każdego z nas. 

Dorośli na pewno znajdą miejsce w jadalni, salonie czy przedpokoju gdzie aniołek będzie witał ich każdego dnia oraz znajomych czy rodzinę. 

Dzieci będą zachwycone krystalicznym i intensywnym kolorem. Przez co najszybciej znajdą miejsce na aniołka.

Dziadkowie będą się szeroko uśmiechać na widok aniołków i umieszczą aniołka tak aby za każdym razem przypomniał o tym momencie i osobie która podarowała im jakże wyjątkowy prezent. 

Poprzez podarowanie aniołka możemy po prostu podziękować drugiej osobie za opiekę, pomoc lub za to, że po prostu jest przy nas. Dzięki temu przekażemy drugiej osobie iż jest dla nas bardzo ważna i życzymy jej jak najlepiej. 

Każdy z Aniołów zostaje wykonywany ręcznie, od momentu przygotowania gliny po malowanie i wypalanie. Każdy aniołek jest wyjątkowy, każdy różni się ilością przebarwień, plamek czy odcieniem koloru. Jest to nawiązanie do Anioła Stróża, każdy z nas ma swojego anioła każdy jest inny tak samo jest w przypadku naszych aniołków.

 

O Aniołku i jego znaczeniu,

Figurka przedstawia kobietę w zmysłowej sukni, która trzyma tętniące życiem serce, bezramkowe serduszko, krystalicznie czyste i równie wyjątkowe jak włosy aniołka, każde z nich różni się ilością przebarwień oraz swoją krystalicznością, poprzez brak krawędzii uzyskujemy wielowymiarowy pogląd dzięki któremu aniołek będzie wyglądał ciekawie z każdej perspektywy

Symbolika Anioła - to czystość, niewinność, potęga, dusza, duchowość, doskonałość, sztukę i nieskazitelność. To anioły są łącznością między ludźmi a niebem, oznaczają troskę oraz opiekę przez co zapewniają nam bezpieczeństwo. Dzięki temu na anioły patrzymy z sympatią i uśmiechem. 

Najpopularniejsza symbolika podarunku w postaci aniołka polega na przekazaniu drugiej osobie najlepszych intencji wobec niej, przekazujesz prosty przekaz pragnę byś zawsze był zdrowy i bezpieczny, chcę aby twój anioł stróż zawsze nad tobą czuwał. 

Kolor biały w psychologii mówi o niewinności, czystości oraz innymi pozytywnymi cechami człowieka. Symbolika ta szczególnie nawiązuje do kultury katolickiej gdzie dzieci niesione do chrztu mają idealnie białe ubranka, podobnie jest również podczas pierwszej komunii świętej. Biały jest symbolem początku przysłowiowej pustej kartki, którą zapełniamy naszymi decyzjami.

Budowa Aniołka

Proste i szykowne połączenie ostrych oraz zaokrąglonych linii, które zacnie prezentują suknie aniołka, która stopniowo i symetrycznie staje się szersza gwarantuje stabilną podstawę dla anioła.

Dodając do tego materiał z którego jest zrobiony aniołek i chropowatej strukturze, nie ma potrzeby aby martwić się o to, że aniołek ucierpi podczas oglądania przez innych czy przeprowadzce.

Opis

Kolory
Biały
Biel
Aniołek Stojący
Serce
Stojacy
Stojący
Szamot
Z sercem